top of page
HAKKIMIZDA

Çayırova Oto Ekspertiz; Bölgenin İlk Kurulan TSE Belgeli Oto Ekspertiz Merkezidir. Yıllar Önce Hizmet Vermeye Başlamış ve Çayırova Şubesi ardından Gebze Şubesi ile birlikte Markası Patentli, Kurumsal Yapıya Sahip ve Garantili Oto Ekspertiz Hizmeti Sunan, Tarafsız Bir Oto Ekspertiz Kuruluşudur.

Bir Çok Vatandaş, Araç Almak İçin İl Dışından Gelmekte ve Gelmeden Önce Gideceği Bölgedeki Araç Ekspertiz Merkezlerini Araştırmaktadır.

Ne Yazık ki Bu Araştırmayı Yaparken Genel Öncelikleri, Ya Fiyatın Ucuz Olması Yada Eksperin Bilindik Bir İsim Olmasından Yanadır.

Hepimiz Bir Ürün Veya Hizmet Satın Alırken, Fiyatının Uygun Olmasını İsteriz Öyle Değil mi ? Araba Ekspertiz İşinde de Fiyatları Belirleyen Ana Faktörlerin, Kurumun Hizmet Yeterlilik Düzeyi, Kullandığı Ekipmanın Kalitesi ve Çalışan Kadrosunun Olduğunu Söyleyebiliriz. Bu Nedenle Doğru Ekspertiz Tercihi Yapmak, Fiyat Anlamında Ne Çok Ucuz Nede Çok Pahalı Olacaktır.

Bilindik Marka Diye Açılmış Tüm Ekspertiz Merkezleri, Bayilik Adı Altında Herhangi Amatör Kişilerce İşletilmektedir. Zira sikayetvar.com'da Haklarında Yüzlerce Şikayet Bulunması da Bu Durumu Doğrulamaktadır. Çayırova Oto Ekspertiz Olarak Sonradan Pişman Olmamak İçin, Aracınızı Profesyonel Ellere Teslim Etmenizi Tavsiye Ediyoruz..

bottom of page